AUTO SVARI LĪMENĪ AR BRAUKTUVI

Svari ir uzstādīti brauktuves līmenī. Svari, kas atrodas bedrē, ļauj vadītājiem droši manevrēt. Tas ir ērts un ilgmūžīgs risinājums, ko parasti uzstāda jaunās ražotnēs. Turklāt to bieži izmanto kā jau esošo svēršanas sistēmu jauninājumu. Svari ir pieejami divās versijās: sekla bedre ar saliekamām sienām vai dziļa atlieta bedre.

Labākie risinājumi ir smagāka veida auto svari, t.i., no dzelzsbetona vai tērauda un betona, uzstādīšanai brauktuves līmenī.

PRIEKŠROCĪBAS

Tas ietaupa vairāk vietas
Tas ir integrēts manevrēšanas vietās
Uzticams risinājums intensīvi
apbūvētām vietām
Tas nodrošina ērtu uzbraukšanu un
nobraukšanu no svariem

  • auto-svari-SC-1

    SC auto svaru platforma ir tērauda un betona konstrukcija, kas garantē augstu mērījumu stabilitāti un izturību pret apkārtējās vides ietekmi. Tā ir ideāli piemērota gan auto svaru līmenī ar brauktuvi, gan virs brauktuves līmeņa auto svaru izveidošanai. Konstrukcijas tērauda daļu veido karkass, kas izgatavots no IPE profiliem, savukārt pildījums un virsma ir izgatavota no betona.

  • auto-svari-e22

    Kravas auto svari E22 ir tērauda konstrukcija, kas nodrošina vienkāršu montāžu un drošu lietošanu. To lietošana ir ļoti ieteicama virs brauktuves līmeņa automašīnu svaru izveidei un līmenī ar brauktuvi.