AUTO SVARI VIRS BRAUKTUVES LĪMEŅA

Svari ir pacelti virs brauktuves līmeņa. Tas ir vispopulārākais risinājums, viegli un ātri uzstādāms. Pateicoties pacēlumam, autovadītāji ir īpaši uzmanīgi, braucot uz svariem, neizdarot nekādas pēkšņas vai neuzmanīgas kustības, kas savukārt paildzina svaru elektronikas ilgmūžību.

Visu veidu svari, sākot no smagākajiem, no dzelzsbetona, līdz vieglākiem tērauda platformas auto svariem, ir lieliska izvēle uzstādīšanai virs brauktuves līmeņa.

PRIEKŠROCĪBAS

Zemas būvniecības izmaksas
Ērta piekļuve sensoriem
Nav nepieciešams novadīt lietus ūdeņus
Vienkāršota apkope
Viss atrodas virs zemes līmeņa

 • auto-svari-SC-1

  SC auto svaru platforma ir tērauda un betona konstrukcija, kas garantē augstu mērījumu stabilitāti un izturību pret apkārtējās vides ietekmi. Tā ir ideāli piemērota gan auto svaru līmenī ar brauktuvi, gan virs brauktuves līmeņa auto svaru izveidošanai. Konstrukcijas tērauda daļu veido karkass, kas izgatavots no IPE profiliem, savukārt pildījums un virsma ir izgatavota no betona.

 • auto-svari-e22

  Kravas auto svari E22 ir tērauda konstrukcija, kas nodrošina vienkāršu montāžu un drošu lietošanu. To lietošana ir ļoti ieteicama virs brauktuves līmeņa automašīnu svaru izveidei un līmenī ar brauktuvi.

 • automašīnu-svari-pro-2

  Automašīnu svari PRO ir moduļu tērauda konstrukcija, viegla un parocīga, ideāli piemērota ērtai montāžai. Šie svari ir pārbaudīti arī intensīvai darbībai sarežģītos apstākļos. To lietošana ir ļoti ieteicama virs brauktuves līmeņa automašīnu svaru izveidei.

 • auto-svari-easy

  EASY kravas auto svari ir moduļu tērauda konstrukcija, viegla un parocīga, ideāli piemērota ērtai montāžai. Šie svari ir pārbaudīti arī intensīvai darbībai sarežģītos apstākļos. Tas ir ideāls un ieteicams risinājums, ko izmantot kā pārvietojamus auto svarus.