Tērauda platformas auto svari E22

Loading...

Kravas auto svari E22 ir tērauda konstrukcija, kas nodrošina vienkāršu montāžu un drošu lietošanu. To lietošana ir ļoti ieteicama virs brauktuves līmeņa automašīnu svaru izveidei un līmenī ar brauktuvi.

Tērauda platformas auto svari E22
Tērauda platformas auto svari E22

Auto svari E22 sastāv no tērauda sekcijām un atvērtiem profiliem. Šīs konstrukcijas galvenais rāmis tiek ražots, izmantojot U-veida profilus. Ārējais neslīdošais slānis ir izgatavots no 8mm biezas rievotas tērauda loksnes.
Indikators, ko sauc arī par kontrolieri vai termināli, var pildīt svaru pamatfunkcijas vai kalpot kā vadības centrs svēršanas sistēmai ar transportlīdzekļu iebraukšanas/izbraukšanas programmu, kas kontrolē visu auto svaru sistēmu, ieskaitot luksoforus, papildus displejus un citu aprīkojumu.
Augstas kvalitātes svaru sensori ir ļoti svarīgi auto svaru precīzai darbībai. Ir dažādi svaru sensoru veidi, taču tiem visiem ir viena un tā pati funkcija — precīzi mērīt svaru uz svēršanas platformas.
Piegāde galalietotājam ietver atbilstības novērtēšanu (pirmo verifikāciju), t.i., juridisku apstiprinājumu par svaru pareizu kalibrēšanu un atļauju to lietošanai komerciālos nolūkos.

Auto svari, to izmēri un kravnesība

Auto svari E22 tiek ražoti standarta garumos 6m, 12m, 18m un 24m, savukārt standarta platums ir 3m.

Transporta veids Max. svars Solis Svaru garums
Kravas auto ar divām asīm, mikroautobusi 30 t 10 kg 6 m
Pašizgāzēji, atkritumu mašīnas 50 t 20 kg 12 m
Kravas automašīnas ar pus

piekabi vai piekabi

60 t 20kg 18 m
Speciālais transports 80-100 t 20/50 kg 24 m

Papildaprīkojums auto svariem

Katra svēruma reģistrēšana rakstot ar roku ir laikietilpīga un nogurdinoša, kā arī atstāj vietu cilvēciskām kļūdām. Automātiska vai manuāla kravu reģistrācijas un uzskaites sistēma novērš abas problēmas. Papildu displeji, luksofori, barjeras, domofoni un citi piederumi palielina automašīnu svaru efektivitāti un drošību.

Kravu reģistrācijas un uzskaites programmatūra

Piegādājam un uzstādam vienu no labākajām programmatūrām svēršanas operāciju veikšanai ar automašīnu un dzelzceļa svariem.

Automatizētas kravu reģistrācijas un uzskaites sistēmas auto svariem

Pašapkalpošanās termināli.

RFID karšu lasītāji.

Luksoforu un barjeru kontrole.

Transportlīdzekļu numura zīmju atpazīšana.

Svaru uzraudzība.

Barjeras izvieto vienā vai abos svaru galos. Neatkarīgi no tā, vai barjeras tiek vadītas manuāli vai automatizēti, tās norāda, kad transportlīdzeklim vajadzētu uzbraukt uz svariem vai nobraukt no tiem. To var paveikt arī ar luksoforiem.
Bieži vien blakus svariem tiek novietoti luksofori, lai kontrolētu satiksmes plūsmu. Tos var kontrolēt manuāli vai automatizēti.
Papildu displejs bieži tiek novietots svaru priekšpusē, lai vadītāji un/vai uzpildes operatori varētu redzēt kravas automašīnas svaru, kad tā atrodas uz svariem.
Aizsargbarjeras lielākoties tiek uzstādītas auto svariem virs brauktuves līmeņa kā drošības ierīce, lai novērstu kravas automašīnu nobraukšanu no svaru malas.