Pārvietojami tērauda platformas auto svari EASY

Pārvietojami tērauda platformas auto svari EASY

Loading...

EASY kravas auto svari ir moduļu tērauda konstrukcija, viegla un parocīga, ideāli piemērota ērtai montāžai. Šie svari ir pārbaudīti arī intensīvai darbībai sarežģītos apstākļos. Tas ir ideāls un ieteicams risinājums, ko izmantot kā pārvietojamus auto svarus.

Pārvietojami tērauda platformas auto svari EASY
Pārvietojami tērauda platformas auto svari EASY

EASY auto svaru platformā ir iekļauti speciāli ar lāzeru griezti tērauda profili. Visa konstrukcija atgādina celtniecības blokus – t.i., divu veidu elementus, proti, braukšanas un svēršanas moduļus. Ārējais neslīdošais slānis ir izgatavots no 8mm biezas rievotas tērauda loksnes. Ražošanas procesā svari tiek apstrādāti ar smilšu strūklu un krāsoti krāsošanas kamerā.

Mērījumu precizitāti nodrošina mērīšanas sistēma, kas sastāv no nerūsējošu svaru sensoru komplekta un svēršanas indikatora. Digitālie vai analogie svaru sensori ir rūpīgi izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Svaru sensori ir lāzer metināti, to aizsardzība līmenis ir līdz IP69K. Tie ir pastiprināti un aizsargāti pret atmosfēras izlādi. OIML III precizitātes klase, maksimālais verifikācijas iedaļu skaits: 3000.

Svēršanas indikators ir svaru sirds. Tā kā tā ir precīza digitālā ierīce, tā ir ražota pēc jaunākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu ātru un precīzu mērījumu nolasīšanu.

Piegāde galalietotājam ietver atbilstības novērtēšanu (pirmo verifikāciju), t.i., juridisku apstiprinājumu par svaru pareizu kalibrēšanu un atļauju to lietošanai komerciālos nolūkos.

Kravas automašīnu veidi – auto svaru izmēri, kravnesība

Auto svari tiek ražoti standarta garumos 6m, 12m, 18m un 24m, savukārt standarta platums ir 3m. Varam piegādāt individuāla izmēra automašīnu svarus, piem. 12,96 m x 2,94 m. Speciālo kravas automašīnu vajadzībām, svari tiek ražoti 3,5 m vai pat 4 m plati.

Transporta veids Max. svars Solis Svaru garums
Kravas auto ar divām asīm, mikroautobusi 30 t 10 kg 6 m
Pašizgāzēji, atkritumu mašīnas 50 t 20 kg 12 m
Kravas automašīnas ar pus

piekabi vai piekabi

60 t 20kg 18 m
Speciālais transports 80-100 t 20/50 kg 24 m

Papildaprīkojums auto svariem

Kravu reģistrācijas un uzskaites programmatūra

Piegādājam un uzstādam vienu no labākajām programmatūrām svēršanas operāciju veikšanai ar automašīnu un dzelzceļa svariem.

Automatizētas kravu reģistrācijas un uzskaites sistēmas auto svariem

Pašapkalpošanās termināli.

RFID karšu lasītāji.

Luksoforu un barjeru kontrole.

Transportlīdzekļu numura zīmju atpazīšana.

Svaru uzraudzība.

Barjeras izvieto vienā vai abos svaru galos. Neatkarīgi no tā, vai barjeras tiek vadītas manuāli vai automatizēti, tās norāda, kad transportlīdzeklim vajadzētu uzbraukt uz svariem vai nobraukt no tiem. To var paveikt arī ar luksoforiem.

Bieži vien blakus svariem tiek novietoti luksofori, lai kontrolētu satiksmes plūsmu. Tos var kontrolēt manuāli vai automatizēti.

Papildu displejs bieži tiek novietots svaru priekšpusē, lai vadītāji un/vai uzpildes operatori varētu redzēt kravas automašīnas svaru, kad tā atrodas uz svariem.

Aizsargbarjeras lielākoties tiek uzstādītas auto svariem virs brauktuves līmeņa kā drošības ierīce, lai novērstu kravas automašīnu nobraukšanu no svaru malas.