PĀRVIETOJAMI AUTO SVARI

Pārvietojamie tērauda platformas auto svari ir pacelti virs brauktuves līmeņa. Šie svari nozīmē vieglu un modulāru struktūru, kas paredzēta kravas transportlīdzekļu svēršanai visur, kur tas ir nepieciešams. Tas ir ideāls risinājums ātrai izjaukšanai un salikšanai jaunā vietā. Versija ar pārvietojamiem pamatiem ļauj montēt svarus, vietās bez cietas pamatnes. Bez pamatu variants montējams uz esošās pamatnes ar brauktuves parametriem.

Modulāras struktūras svēršanas platforma no augstākās kvalitātes konstrukciju tērauda ir labākā izvēle pārvietojamiem auto svariem.

PRIEKŠROCĪBAS

Ideāls risinājums pagaidu vietām
Montējams uz esošajām pamatnēm
Būvdarbi – nav vai samazināti līdz
minimumam
Izkraušana un montāža, neizmantojot
celtni

Pārnēsājamie transportlīdzekļu svari ir modulāras svēršanas sistēmas ar līdz pat 16 svēršanas platformām. Pateicoties katra transportlīdzekļa riteņa vienlaicīgai svēršanai, svēršanas precizitāte ir salīdzināma ar standarta auto svariem.
Atšķirībā no tradicionālajiem kravas auto svariem, tie ir izdevīgāki un ļauj skatīt transportlīdzekļa izsvarojumu un bieži mainīt atrašanās vietu.
Tie ir īpaši piemēroti tiem, kam nepieciešama augsta precizitāte un jebkura transportlīdzekļa, piemēram, kravas automašīnu, lidmašīnu un treileru, svēršanai.