BIRSTOŠU MATERIĀLU SVĒRŠANA

Piedāvājam plašu birstošu materiālu svēršanas sistēmu klāstu, lai apmierinātu nozaru prasības pēc precizitātes neatkarīgi no tā, kāds materiāls tiek apstrādāts. Lai efektīvi pārvietotu un nosvērtu materiālu, Veipro piedāvā pilnu beramkravu svaru līniju, tostarp konveijeru svarus, skrūves tipa transportieru svēršanas sistēmas, plūsmas svarus, precīzās padeves sistēmas, caurplūdes porciju svarus un daudz ko citu.

Neatkarīgi no tā, vai ražas novākšanas laikā sverat produktus uz konveijeru svariem vai sajaucat sausos materiālus ar plūsmas svariem, varam jums palīdzēt atrast pareizo risinājumu un nodrošināt precīzu svēršanas sistēmas darbību visā dzīves ciklā.

Organizācijas ar esošām birstošu materiālu svēršanas iekārtām var vērsties pie mums, lai apspriestu novecojušu vai citu ražotāju iekārtu nomaiņu.

KONVEIJERU SVARI

Konveijeru svari sastāv no svēršanas rāmja ar vienu vai vairākiem slodzes devējiem, lentes ātruma devēja un svēršanas procesora, kas integrē abus signālus (kg/m un m/s) vērtībā kg vai tonnas stundā.

Svēršanas rāmja konstrukciju nosaka pēc nepieciešamās precizitātes, un citi mainīgi lielumi, piemēram, lentes ātrums un slīpums, transportēšanas lentes struktūra un ārējie apstākļi, piemēram, mitrums un agresīva vide.

Svēršanas elektronikas izvēli nosaka pieprasītā funkcionalitāte (tikai produkta daudzuma mērīšana vai nepieciešamība kontrolēt produkta dozēšanu) un saziņas veids ar PLC/PC. Turklāt verifikācijas nepieciešamība un Atex klasifikācija var ietekmēt optimālās svēršanas elektronikas izvēli.

AUGSTAS PRECIZITĀTES KONVEIJERU SVARI

konveijeru-svari-augstas-precizitates

Augstas precizitātes konveijeru svari sver trīs rullīšus uz iekšējā rāmja, kas balstās uz četriem svaru sensoriem. Tas padara tos par visprecīzākajiem konveijeru svariem un ir īpaši piemēroti lielam apjomam un augstam lentes ātrumam. Šādi svari bieži tiek izmantoti verificētās svēršanas sistēmās ostās, kuģu un kravas automašīnu iekraušanai un beramkravu izkraušanai. Rāmis ir izgatavots pēc pasūtījuma, izmantojot konveijera lentes specifikācijas, padarot to piemērotu lielākajai daļai lentes konveijeru modeļu.

STANDARTA PRECIZITĀTES KONVEIJERU SVARI

konveijeru-svari-standarta-precizitates

Standarta precizitātes konveijeru svari sver vienu rullīti uz iekšējā rāmja vai divām svirām, kas ir piestiprinātas pie konveijera lentes sānu balstu ārpuses. Modelis ar divām svirām nodrošina vieglu montāžu un ērtu iekļuvi apkalpošanai. Konveijeru svarus izmanto, lai izmērītu faktisko plūsmu uz konveijera lentes un tos var izmantot arī produkta dozēšanai. Nozares, kurās lentes svari tiek bieži izmantoti, ir pārtikas, atkritumu pārstrādes, ķīmiskā rūpniecība, dzīvnieku barības un komposta ražošana, smilšu un grants karjeri un ostu loģistika.

PLŪSMAS SVARI

plūsmas-svari

Plūsmas svari ir cietvielu plūsmas mērītājs, kas mēra ar precizitāti no ± 0,5 procentiem. Tos var izmantot lielākajai daļai cieto beztaras produktu, kas ir brīvi plūstoši un nelipīgi. Svari aprēķina produkta plūsmu un kopējo apjomu, mērot birstoša produkta radīto spēku, kad tas saskaras ar izliekto plāksni iekārtas korpusā.

Plūsmas svari piedāvā daudzas priekšrocības, tostarp minimālu apkopi un ļoti zemu enerģijas patēriņu. Ar kompaktu dizainu un daudzām komunikācijas iespējām datu pārsūtīšanai uz PLC vai datoru.

CAURPLŪDES PORCIJU SVARI

caurpludes-porciju-svari

Caurplūdes porciju svarus var izmantot, lai izmērītu dažādu materiālu, tostarp pulvera, granulu un graudu, nepārtrauktu plūsmu. Produkts tiek svērts atsevišķās partijās, nodrošinot augstu precizitāti un iespēju verificēt svēršanas sistēmu.

Šāda svēršanas sistēma parasti sastāv no divām piltuvēm — augšējās tvertnes, ko dažreiz sauc par bufera tvertni, un apakšējās svēršanas tvertnes. Bufera tvertnē tiek savākts materiāls, kas tiek nogādāts uz beramkravu svariem, izmantojot konveijera lenti vai elevatoru. Svēršanas tvertne atrodas tieši zem bufera tvertnes un ir aprīkota ar svaru sensoriem, kas ir savienoti ar svaru indikatoru.

Kad process sākas, bufera tvertnes vārsti vai aizbīdņi atveras un paliek atvērti, līdz svēršanas tvertnē nonāk iepriekš noteikts materiāla daudzums. Kad ir sasniegts mērķa daudzums, bufera tvertnes vārsti aizveras. Indikators reģistrē katras partijas svaru un parāda kopējo svaru. Pēc tam materiāls tiek izbērts no svēršanas tvertnes. Atkarībā no ražošanas līnijas materiālu var izvadīt tieši uz konveijera vai konteinerā, vai arī trešajā piltuvē, kas nodrošina labāku materiāla plūsmas ātruma kontroli.

Svēršanas jaudu ietekmē tvertņu izmēri un svēršanas procesa cikla laiks, tomēr jauda parasti svārstās no 1 tonnas stundā līdz 4000 tonnām stundā. Caurplūdes svarus var izgatavot no krāsota vai nerūsējošā tērauda, un sprādzienbīstamai videi ir pieejamas ATEX versijas.

SKRŪVES TIPA TRANSPORTIERA SVARI

svari-skruves-tipa-teransportieru

Aprīkojot skrūves tipa konveijeru ar svēršanas sistēmu, var viegli izmērīt produktu plūsmu. Skrūves tipa konveijers pie ieplūdes tiek uzstādīts speciālu šarnīrsavienojumu komplektā, savienots ar svaru sensoru pie izplūdes un aprīkots ar ātruma enkoderi. Divi elastīgi savienojumi nodrošina putekļu necaurlaidīgu ieplūdi un izplūdi.

 • nestandarta-svaru-razosana

  Mēs esam izstrādājuši nestandarta svarus un svēršanas sistēmas dažādām specifiskām nozarēm, un mēs esam gatavi risināt sarežģītus uzdevumus.

 • svaru remonts

  Profesionāls elektronisko svaru remonts, regulēšana un metroloģiskās pārbaudes.

  Izbraucam uz objektiem visā Latvijas teritorijā. 

  Sadarbībā ar pasaulē vadošajiem svaru un svaru komponenšu ražotājiem nodrošinām visas nepieciešamās rezerves daļas un materiālus.

 • svaru-verificesana-un-kalibresan

  Sadarbībā ar Latvijā un Eiropas Savienībā akreditētām metroloģijas laboratorijām veicam automātisko un neautomātisko svaru, atsvaru pirmreizējo un atkārtoto verificēšanu. Kalibrēšanu veicam neautomātiskajiem svariem, atsvariem un dozatoriem.