SVARU KOMPONENTES

Piedāvājam nepieciešamo svaru komponenšu sagādi pēc klienta pieprasījuma. Izmantojot ilggadējas darbības rezultātā izveidotos sagādes kanālus no visas pasaules, piegādājam svaru komponentes no ražotāja par izdevīgu cenu un piegādes laiku.

Nepieciešamo svaru komponenšu aizstāšana – analoga produkta piemeklēšana, izmantojot pārstāvēto ražotāju produktu klāstu. Mūsu pieredze un zināšanas ļauj atrast aizstājējus jebkurai svaru komponentei.

Svaru indikatori

Svaru indikatori parāda un pārvalda svaru datus. Mūsu svaru indikatori piedāvā plašu funkciju un programmatūras risinājumu klāstu, kas ir piemērots jebkurai svēršanas vajadzībai.

Svaru kontrolieri automatizācijai

Svaru kontrolieri ir ideāli piemēroti automatizētiem pildīšanas, dozēšanas un svara kontroles uzdevumiem.

Svaru sensori un montāžas moduļi

Svaru sensori ir elektrisks instruments, ko izmanto, lai pārveidotu mehānisko spēku elektriskā izejas signālā. Tie ir vissvarīgākā elektroniskās svēršanas sistēmas sastāvdaļa.

Svēršanas platformas

Svēršanas platforma ir metāla konstrukcija, kas aprīkota ar svaru sensoriem. To savienojot ar atbilstošu svaru indikatoru vai dozēšanas kontrolieri, izveido svēršanas sistēmu (svarus).

Savienojumu kārbas

VEIPRO piedāvā plašu savienojumu kārbu un aksesuāru klāstu, svaru sensoru savienošanai ar svēršanas elektroniku.

Papildus displeji

Papildus displeji atkārto svaru indikatora rādījumus operatoru telpās vai ārpus telpām un no liela attāluma.

Programmatūra

Piedāvājam svaru un svaru elektronikas ražotāju standarta un pielāgotu programmatūru iekārtu parametru uzstādīšanai, svērumu kontrolei un reģistrācijai.