Piedāvājumā plašs svaru papildus displeju klāsts ar spilgtu, lielu displeju, kas ir ideāli piemērots svara rādīšanai ārpus telpām un no liela attāluma vai papildus displeju, kas atkārto svaru indikatora rādījumus operatoru vai citā telpā. Pieejamās opcijas ietver bezvadu savienojumu starp svaru indikatoru un papildus displeju un ATEX sertificētus modeļus sprādzienbīstamai videi.
Ja nevarat atrast tieši to, ko meklējat, vai vēlaties saņemt padomu par savām vajadzībām piemērotāko aprīkojumu, zvaniet mums pa tālruni +371 24987787 vai rakstiet uz e-pastu [email protected].

  • papildus-displejs-sensocar-sc-a1

    Neliela izmēra LED papildus displejs ar regulējamu spilgtumu. Īpaši piemērots izmantošana operatoru vai citā telpā.

  • papildus-displejs-V1

    Papildus displejs ar lielu (80mm augstu) matricas displeju, kas sastāv no ļoti spilgtām gaismas diodēm. Īpaši piemērots izmantošanai ārpus telpām, tas ir skaidri redzams spilgtā saules gaismā un vietās, kur nepieciešams skatīt no attāluma jebkurā leņķī. Korpuss no polikarbonāta un tērauda. Mitruma un putekļu aizsardzības klase IP65.

  • papildus-displejs-DGT100-dini-argeo

    Papildus displejs ar lielu (100mm augstu) matricas displeju, kas sastāv no ļoti spilgtām gaismas diodēm. Īpaši piemērots izmantošanai ārpus telpām, tas ir skaidri redzams spilgtā saules gaismā un vietās, kur nepieciešams skatīt no attāluma jebkurā leņķī. Korpuss pilnībā no nerūsējošā tērauda. Mitruma un putekļu aizsardzības klase IP68.