Svaru indikatori parāda un pārvalda svaru datus. Mūsu svaru indikatori piedāvā plašu funkciju un programmatūras risinājumu klāstu, kas ir piemērots jebkurai svēršanas vajadzībai.

 • svaru-indikators-sc-a1-sensocar

  SC-A1 svaru indikators ir kvalitatīvs un daudzpusīga, viegli programmējams un lietojams. Plašais pieejamo funkciju un interfeisu klāsts padara to piemērotu dažādiem rūpnieciskiem un komerciāliem svēršanas procesiem. Standartā aprīkots ar atbalsta kronšteinu ar regulējamu slīpumu, izmantošanai uz galda, kolonnas vai sienas.

 • svaru-indikators-qws-1

  QWS svaru indikators nerūsējošā tērauda korpusā ar IP68 putekļu un mitruma aizsardzības klasi un lielu LCD displeju ar augstumu 55 mm. Plašais pieejamo funkciju un interfeisu klāsts padara to piemērotu dažādiem rūpnieciskiem un komerciāliem svēršanas procesiem agresīvā vidē. Standartā aprīkots ar atbalsta kronšteinu ar regulējamu slīpumu, izmantošanai uz galda, kolonnas vai sienas.

 • svaru-indikators-DGT100-dini-argeo

  Svaru indikators nerūsējošā tērauda korpusā ar IP68 putekļu un mitruma aizsardzības klasi un īpaši lielu LED displeju ar augstumu 100 mm. Plašais pieejamo funkciju un interfeisu klāsts padara to piemērotu dažādiem rūpnieciskiem un komerciāliem svēršanas procesiem agresīvā vidē. Standartā aprīkots ar atbalsta kronšteinu stiprināšanai pie kolonnas vai sienas.

 • svaru-indikators-yaohua-XK3190-A12ss

  Ekonomiskās klases svaru indikators – tas nodrošina pamata funkcijas. Standartā aprīkots ar akumulatoru un atbalsta kronšteinu, izmantošanai uz galda, kolonnas vai sienas.

 • svaru-indikators-yaohua-XK3190-A12ss

  Ekonomiskās klases svaru indikators – tas nodrošina pamata funkcijas. Nerūsējošā tērauda korpusā ar IP65 putekļu un mitruma aizsardzības klasi. Standartā aprīkots ar atbalsta kronšteinu ar regulējamu slīpumu, izmantošanai uz galda, kolonnas vai sienas.