Svaru kontrolieri automatizācijai

Svaru kontrolieri ir ideāli piemēroti automatizētiem pildīšanas, dozēšanas un svara kontroles uzdevumiem. No vienkāršas svara parādīšanas līdz sarežģītai receptes formulēšanai, procesa kontrolei un datu pārsūtīšanai.

 • svaru-kontrolieris-dat-11-1

  Uz DIN sliedes montējams svaru indikators – kontrolieris ar 2 ieejām un 2 releju izejām, analogo izeju un Fieldbus. Aprīkots ar tastatūru un LED displeju. Plašais pieejamo interfeisu klāsts padara svēršanas integrāciju jebkurā automatizācijas sistēmā vienkāršāku un drošāku. Pieejams šādās versijās: RS485, Analog, CANopen, Devicenet, Ethercat, Ethernet, Ethernet IP, Profibus DP, Profinet.

 • svaru-kontrolieris-dgtp-dini-argeo

  Panelī montējams svaru indikators – kontrolieris ar 4 ieejām, 6 releju izejām, analogo izeju vai Profibus. Aprīkots ar tastatūru un LED displeju. Analogā izeja vai Profibus nodrošina vienkāršu svēršanas integrāciju jebkurā automatizācijas sistēmā.

 • svaru-kontrolieris-automatizacijai-CAS-CI-605A

  Panelī montējams svaru indikators – kontrolieris ar 6 ieejām, 8 releju izejām un analogo izeju. Dažādi uzstādījumi un vērtības, funkciju ikonas un svēršanas informācija ir viegli apskatāma grafiskā 4,3 collu TFT LCD displejā. Svēršanas datu dublēšana, izmantojot USB portu. Analogā izeja nodrošina vienkāršu svēršanas integrāciju jebkurā automatizācijas sistēmā.

 • svaru-kontrolieris-dgt20i-dini-argeo

  Uz virsmas un panelī montējams svaru indikators nerūsējošā tērauda korpusā (IP68) ar 2 ieejām, 2 izejām un analogo izeju. Piemērots smagiem rūpnieciskiem apstākļiem, dozēšanas, uzpildes un līmeņa kontroles sistēmām. Analogā izeja nodrošina vienkāršu svēršanas integrāciju jebkurā automatizācijas sistēmā.