SVARU SENSORI UN MONTĀŽAS MODUĻI

svaru-sensors-devejs-slodzes-suna

Svaru sensors, devējs, slodzes šūna, lai arī kā to sauktu, ir vissvarīgākā elektroniskās svēršanas sistēmas sastāvdaļa. Lielākoties industriālās svēršanas sistēmās tiek izmantoti tenzometriskie svaru sensori, dēļ to precizitātes un ilgmūžības.

Lai gūtu maksimālu labumu no svaru sensora, lietotājam ir rūpīgi jāizprot šīs unikālās ierīces tehnoloģija, uzbūve un darbība. Turklāt ir svarīgi izvēlēties konkrētai situācijai pareizo svaru devēju.

Mēs esam gatavi sniegt jums vairāk informācijas un palīdzēt izdarīt pareizo izvēli.

Montāžas moduļi ir izstrādāti, lai vienkāršotu slodzes šūnu uzstādīšanu sveramajām konstrukcijām, nodrošinot vislabāko svēršanas veiktspēju. Katrs piederums piedāvā precīzas funkcijas, kas padara to ideāli piemērotu īpašiem lietojumiem, sākot no lentes un rullīšu konveijera svariem līdz lielas ietilpības tvertņu un piltuvju svēršanai.

 • keli-zsfy-load-cell

  KELI ZSFY-A ir analogs, kolonnas tipa kompresijas svaru sensors / devējs, kas izgatavots no leģētā tērauda ar nominālo slodzi no 10t līdz 50t un montāžas piederumiem.

  Pielietojums: kravas automašīnas svari, dzelzceļa svari, bunkuru un tvertņu svari, platformas svari.

 • sensocar-sp-a-load-cell-devejs

  SENSOCAR SP-A ir analogs, kolonnas tipa kompresijas svaru sensors / devējs, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda ar nominālo slodzi no 10t līdz 50t un montāžas piederumiem.

  Pielietojums: kravas automašīnas svari, dzelzceļa svari, bunkuru un tvertņu svari, platformas svari.

 • zemic-svaru-sensori-devēji-slodzes-šūna

  Šajā lapā atradīsiet plašu klāstu ar svaru sensoriem un montāžas moduļiem, sagrupētus pēc tipa un katra tipa īsu aprakstu. Datu lapās pieejami svaru sensoru tehniskie parametri, rasējumi un piemērotie montāžas moduļi.