SENSOCAR SP-A svaru sensors / devējs

Loading...

SENSOCAR SP-A ir analogs, kolonnas tipa kompresijas svaru sensors / devējs, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda ar nominālo slodzi no 10t līdz 50t un montāžas piederumiem.

Pielietojums: kravas automašīnas svari, dzelzceļa svari, bunkuru un tvertņu svari, platformas svari.

SENSOCAR SP-A svaru sensors / devējs
SENSOCAR SP-A svaru sensors / devējs

Lejuplādējiet detalizētu informāciju par produktu:

Sensocar SP-A Technical Datasheet

Sensocar SP-A CE Certificate

Sensocar SP-A OIML Certificate

Sensocar SP-A Test Certificate

Sensocar SP-A CE Certificate

Kolonnas tipa kompresijas svaru sensori

Kolonnas tipa svaru sensori / devēji ir ideāli piemēroti automašīnu svaru, dzelzceļa svaru un lielas ietilpības tvertņu svēršanai. To forma ļauj slodzei svārstīties noteiktajās robežās un vienmēr atgriezties sākotnējā stāvoklī optimālai svēršanai. Šī funkcija ir neaizstājama vismodernāko svaru ražošanā.

Izmantojot montāžas moduļus, šie slodzes elementi var precīzi nosvērt lielas ietilpības tvertnes un bunkurus.

Šāda veida svaru sensoriem / devējiem deformācija no slodzes iedarbības ir daudz mazāka kā citiem svaru sensoru veidiem. Tāpēc to pārslodzes izturība ir lieliska. Tomēr salīdzinoši mazā deformācija padara šo svaru devēju veidu jutīgāku pret trieciena slodzi.

Kolonnas tipa sensori parasti tiek izmantoti ar maksimālo slodzi no 5 t līdz 200 t. 

Compression-load-cell-sensors-devējs

Svaru sensors – kā tas darbojas?

Kompresijas svaru sensors, tāpat kā visi citi mūsdienu svaru sensori, būtībā ir devējs, kas pārvērš spēku vai svaru elektriskā signālā. To dara ar deformācijas mērītājiem, kas piestiprināti pie sensora korpusa. Saspiešanas laikā sensora korpuss nedaudz deformējas. To izmēra deformācijas mērītāji, kas deformējas vienlaicīgi ar sensora korpusu, kā rezultātā mainās spriegums. Šis sprieguma signāls ir proporcionāls spēkam vai svaram, un tādējādi to var izmantot tā aprēķināšanai.

Dizains

Klasisks kompresijas svaru sensora piemērs ir kolonnas tipa svaru devējs. Tās parasti ir cilindriskas formas ierīces ar stiprinājuma virsmu augšpusē un apakšā. Iekšpusē ir centrālā serde vai kolonna, kas darbojas kā svaru nesošais elements. Deformācijas mērītāji ir piestiprināti pie šīs kolonnas virsmas, orientēti tā, lai noteiktu deformācijas, kas rodas slodzes laikā. Parasti šādu sensoru ieskauj ārējā čaula, lai aizsargātu un izolētu iekšējos elementus no apkārtējās vides. Daudzi no tiem ir hermētiski noslēgti lietošanai skarbā vai bīstamā vidē.

Saistītie produkti

Saistītie produkti netika atrasti