ZEMIC svaru sensori un montāžas moduļi

Loading...

Šajā lapā atradīsiet plašu klāstu ar svaru sensoriem un montāžas moduļiem, sagrupētus pēc tipa un katra tipa īsu aprakstu. Datu lapās pieejami svaru sensoru tehniskie parametri, rasējumi un piemērotie montāžas moduļi.

ZEMIC svaru sensori un montāžas moduļi
ZEMIC svaru sensori un montāžas moduļi

Single Point svaru sensori / slodzes elementi tiek izmantoti maza un vidēja izmēra svēršanas platformām, dozatoriem un konveijeru lentēm. Pateicoties to mehāniskajām īpašībām, Single point svaru sensori ir īpaši reaģējošas un piemērotas ātrai un dinamiskai svēršanai. Tos var izmantot gan atsevišķi (viena svaru sensora sistēmas), gan savienojumā (sistēmas ar vairākiem slodzes sensoriem).

Planar beam svaru sensori / slodzes elementi tiek izmantoti, kur uzstādīšanas augstums ir svarīgs, piemēram, medicīniskajos svaros.

Bending beam svaru sensori / slodzes elementi apvienot Single point svaru sensoru reaktivitāti un precizitāti ar Share beam svaru sensoru izturību. Optimālas precizitātes sasniegšanas noslēpums ar Bending beam svaru sensoriem ir spēka pielikšana noteiktā punktā. Šim nolūkam piedāvājam pilnu montāžas piederumu klāstu, vismodernākajām instalācijām gan statiskā, gan dinamiskā lietošanā. Tie ir labākais risinājums svēršanas rullīšu konveijeru un kontrolsvaru izveidei. Ideāli piemēroti sistēmām ar vairākiem slodzes sensoriem.

Shear beam svaru sensori / slodzes elementi ir ideāls risinājums vidējas ietilpības tvertņu un piltuvju svēršanai un sistēmu izveidei ar vairākiem slodzes elementiem, piemēram, grīdas platformas svari. Optimālas precizitātes sasniegšanas noslēpums ar Shear beam svaru sensoriem ir spēka pielikšana noteiktā punktā. Šim nolūkam piedāvājam pilnu montāžas piederumu klāstu, vismodernākajām instalācijām gan statiskā, gan dinamiskā lietošanā.

Double Shear Beam svaru sensoriem / slodzes elementiem ir tādas pašas īpašības kā Shear beam svaru sensoriem, bet ar daudz lielāku kravnesību. Tie ir pielietojami lielas ietilpības tvertņu svēršanā un ir labākā izvēle automašīnu svariem. Ideāli piemēroti sistēmām ar vairākiem slodzes elementiem.

S-tipa svaru sensori / slodzes elementi ir lieliski piemēroti piekaramu kravu svēršanai vai stiepes vai spiedes spēku, pārraušanas slodzes vai svara maksimumu mērīšanai. Tie ir vienkāršākais risinājums, lai nosvērtu piltuvi, big bagu vai jebkuru citu neregulāras formas kravu.

Kompresijas svaru sensori / slodzes elementi ir labākais risinājums vidējas un lielas ietilpības tvertnes, piltuves un cisternas svēršanai. Īpašā kompaktā forma ir paredzēta svēršanai bez mehāniskas locīšanas, padarot tos ļoti izturīgus un izturīgus pat pret ļoti lielu slodzi.
Kompresijas slodzes elementu montāžas moduļi padara tos īpaši viegli uzstādāmus zem sveramās konstrukcijas.

Kolonnas tipa svaru sensori / slodzes elementi ir ideāli piemēroti automašīnu svaru un lielas ietilpības tvertņu svēršanai. To forma ļauj slodzei svārstīties noteiktajās robežās un vienmēr atgriezties sākotnējā stāvoklī optimālai svēršanai. Šī funkcija ir neaizstājama vismodernāko svaru ražošanā.
Izmantojot montāžas moduļus, šie slodzes elementi var precīzi nosvērt lielas ietilpības tvertnes un silosus.

Slodzes tapas ir spēka sensori, kas tiek uzstādīti dinamisko, statisko vai pacelšanas spēku mērīšanai. Piemēram: slodzes tapu izmantošana celtņu aizsardzībai pret pārslodzi, slodzes mērīšanas sistēmu izveidei, slodzes ierobežošanas sistēmās, pacēlāju kalpošanas laika optimizēšanai un lauksaimniecības tehnikā. Mūsdienās šos spēka sensorus izmanto arī jūras konteineru mērīšanai un svēršanai SOLAS noteikumu dēļ.
Spēka sensoru tirgū slodzes tapas ir pazīstamas arī kā spēka mērīšanas skrūves, spēka mērīšanas tapas, ass šūnas vai spēka sensora skrūves. Slodzes tapas ir paredzētas lielām līdz ļoti lielām slodzēm. Ir pieejamas gan standarta, gan individuāla dizaina slodzes tapas.

Saistītie produkti

Saistītie produkti netika atrasti