Svēršanas platformas

Šajā sadaļā atradīsiet standarta izmēra, kravnesības un precizitātes svēršanas platformas. Pēc pasūtījuma izgatavojam nestandarta svēršanas platformas un konstrukcijas.

 • AFS-grīdas-svari

  Elektroniskās svēršanas platformas ar nerūsējošā tērauda virsmu, ar precīzu un izturīgu struktūru. Piemērots svaru un automātisku svara kontroles sistēmu izveidei visu veidu rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām. Maksimālais svars līdz 300 kg. Vairāki izmēri.

 • AFSS-elektroniskie-svari

  Elektroniskās svēršanas platformas ar nerūsējošā tērauda virsmu un korpusu, ar precīzu un izturīgu struktūru. Piemērots svaru un automātisku svara kontroles sistēmu izveidei visu veidu rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām. Maksimālais svars līdz 300 kg. Vairāki izmēri.

 • HFS-platformas-svari

  Krāsota tērauda elektroniskās svēršanas platformas, kas piemērotas svēršanai gan virs grīdas līmeņa, gan iegremdējot grīdā , visu veidu rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām. Savienojamas ar jebkuru svara indikatoru. Maksimālais svars no 300 kg līdz 3000 kg. Vairāki izmēri.

 • HFSS-platformas-svari

  Nerūsējošā tērauda elektroniskās svēršanas platformas, kas piemērotas svēršanai gan virs grīdas līmeņa, gan iegremdējot grīdā, visu veidu rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām. Savienojamas ar jebkuru svara indikatoru. Maksimālais svars no 300 kg līdz 3000 kg. Vairāki izmēri.

 • FSS-platformas-svari

  Nerūsējošā tērauda elektroniskās svēršanas platformas, kas piemērotas svēršanai platformu uzstādot grīdas līmenī. Paceļama svēršanas virsma ļauj viegli iztīrīt zem platformas.
  Maksimālais svars no 300 kg līdz 3000 kg.
  Vairāki izmēri.

 • LFS zema profila platformas svari

  Zema profila krāsota tērauda platformas, kas piemērotas ratiņu, palešu ratiņu u.c. svēršanai; aprīkotas ar uzbraukšanas / nobraukšanas rampām. Piemērots svaru un elektronisko svēršanas sistēmu izveidei visu veidu rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām. Maksimālais svars no 300 kg līdz 2000 kg. Vairāki izmēri.

 • LFSS-zema-profila-platformas-svari

  Zema profila nerūsējošā tērauda platformas, kas piemērotas ratiņu, palešu ratiņu u.c. svēršanai; aprīkotas ar uzbraukšanas / nobraukšanas rampām. Piemērots svaru un elektronisko svēršanas sistēmu izveidei visu veidu rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām. Maksimālais svars no 300 kg līdz 2000 kg. Vairāki izmēri.

 • BFS-stieņu-palešu-svari

  Izturīgi un daudzpusīgi krāsota tērauda svēršanas stieņi, kurus ir viegli ievietot zem jebkura veida svēršanas struktūras. Tie ir piemēroti stingru konstrukciju (piltuves, konveijera lentes, rullīšu bloki, tvertnes, kastes utt.) svēršanai. Maksimālais svars no 300 kg līdz 3000 kg. Izmērs: 1200x120x90mm

 • BFSS-palešu-stieņu-svari

  Izturīgi un daudzpusīgi nerūsējošā tērauda svēršanas stieņi, kurus ir viegli ievietot zem jebkura veida svēršanas struktūras. Tie ir piemēroti stingru konstrukciju (piltuves, konveijera lentes, rullīšu bloki, tvertnes, kastes utt.) svēršanai. Maksimālais svars no 300 kg līdz 3000 kg. Izmērs: 1200x120x90mm

 • UFS-palešu-svari-platforma

  Zema profila, viegli pārvietojama, krāsota tērauda palešu svēršanas platforma. Piemērota rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām, kurās nepieciešams ātri nosvērt preces uz paletes. Maksimālais svars no 300 kg līdz 3000 kg. Izmērs: 1250x840x90mm

 • UFSS-palešu-svari-platforma

  Zema profila, viegli pārvietojama, nerūsējošā tērauda palešu svēršanas platforma. Piemērota rūpnieciskām un komerciālām vajadzībām, kurās nepieciešams ātri nosvērt preces uz paletes. Maksimālais svars no 300 kg līdz 3000 kg. Izmērs: 1250x840x90mm

 • nestandarta-svaru-razosana

  Mēs esam izstrādājuši nestandarta svarus un svēršanas sistēmas dažādām specifiskām nozarēm, un mēs esam gatavi risināt sarežģītus uzdevumus.