SVĒRŠANAS AUTOMATIZĀCIJAS RISINĀJUMI

Konveijera svarus parasti var viegli integrēt esošajā konveijera līnijā, lai svērtu produktus un palielinātu produktivitāti. Tie ir pieejami dažādos dizainos. Turklāt mūsu piedāvātie konveijera svari darbojas, kamēr konveijers ir kustībā, un ir paredzēti atsevišķu kastu, kartona kārbu, kannu vai neiepakotu produktu svēršanai. Mūsu konveijera svari ir spējīgi integrēties gandrīz jebkurā rūpnieciskā procesā, kam nepieciešams svērt produktus, kad tie tiek transportēti uz konveijera līnijas. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par konveijera svēršanas iespējām un piedāvājumiem.

 • nestandarta-svaru-razosana

  Mēs esam izstrādājuši nestandarta svarus un svēršanas sistēmas dažādām specifiskām nozarēm, un mēs esam gatavi risināt sarežģītus uzdevumus.

 • svaru remonts

  Profesionāls elektronisko svaru remonts, regulēšana un metroloģiskās pārbaudes.

  Izbraucam uz objektiem visā Latvijas teritorijā. 

  Sadarbībā ar pasaulē vadošajiem svaru un svaru komponenšu ražotājiem nodrošinām visas nepieciešamās rezerves daļas un materiālus.

 • svaru-verificesana-un-kalibresan

  Sadarbībā ar Latvijā un Eiropas Savienībā akreditētām metroloģijas laboratorijām veicam automātisko un neautomātisko svaru, atsvaru pirmreizējo un atkārtoto verificēšanu. Kalibrēšanu veicam neautomātiskajiem svariem, atsvariem un dozatoriem.