• makona-datu-apstrades aplikacija-ipotweb-svari-iekravejam

  ipotweb.com ir mākoņa datu apstrādes aplikācija, kas saņem datus par veiktajiem svērumiem un nosūta darbu uzdevumus un datu atjauninājumus uz svēršanas sistēmu tiešsaistē izmantojot bezvadu savienojumu vai USB. Ipotweb.com mākoņa aplikācija nodrošina piekļuvi datiem un uzstādījumiem no jebkuras vietas datorā, planšetdatorā vai mobilajā telefonā.

 • mobila-aplikacija-ipotap-svari-iekravejam-1

  Ipotap ir aplikācija jūsu mobilajai ierīcei, lai ātri un ērti aplūkotu ipotweb.com mākonī uzkrātos datus. Pieejama Android un iOS operētājsistēmām.

 • printeris-vprint-svari-iekravejam

  MAZS UN ERGONOMISKS – iebūvējamais printeris ir izveidots tā, lai tā lietošana būtu efektīva, ērta un ergonomika. Drukāšana tiek veikta uz termo papīra ruļļa, kas ir efektīvs pie zemām temperatūrām un, laikam ejot, saglabā noturību. Termālās ātrgaitas drukāšanas printeris tiek uzstādīts zem ierīces, lai veidotu vienu ierīci, vai arī uzstādīs kā atsevišķa iekārta.

 • printeris-TM295

  Paškopējošo veidlapu printeris ar papīra platumu 105 mm un neierobežotu augstumu.

 • GSM-modems-Trackweight-FX30-svari-iekravejam

  TRACKWEIGHT mobilais modems nodrošina bezvadu datu apmaiņu mobilajā tīklā starp svēršanas sistēmu un ipotweb.com tīmekļa datu apstrādes aplikāciju.

 • wi-fi-modems-vortex-svari-iekravejam

  VORTEX Wi-Fi modems nodrošina bezvadu datu apmaiņu Wi-Fi tīklā starp svēršanas sistēmu un ipotweb.com tīmekļa datu apstrādes aplikāciju.