Svari autoiekrāvējam - dakšveida iekrāvējam

Piedāvājam augstas kvalitātes mobilās svēršanas sistēmas ar ilgu ekspluatācijas laiku, kas nodrošina ātrus un precīzus svēršanas rezultātus visu veidu autoiekrāvējiem.

Iebūvēti svari nodrošina precīzus svēršanas rezultātus tieši uz autoiekrāvēja mazāk nekā 5 sekundēs un datu pārraidi tieši no autoiekrāvēja uz WMS un ERP sistēmām. Ir piemēroti situācijās, kur transportēšana uz tradicionālajiem svēršanas risinājumiem ir sarežģīta vai nesasniedzama. Tas samazina iekrāvēja satiksmi, laika un enerģijas patēriņu, kā arī sadursmes riskus ar personālu.

Svari neietekmē hidrauliskās pacelšanas veiktspēju un uzlabo darba vietas drošību. Tie brīdina operatoru, ja iestatītais maksimālais svars ir pārsniegts, mērot spiedienu pacelšanas hidraulikā.

 • sversanas-sistema-helperX-svari-iekravejam

  Kvalitatīvi tehnikā iebūvējami svari ražošanas, pārkraušanas un pārdošanas pārvaldībai. VIENKĀRŠI LIETOJAMA, JAUDĪGA UN SERTIFICĒTA REGLAMENTĒTAJĀ METROLOĢIJĀ. Savienojamība ar MĀKOŅA datu apstrādes aplikāciju ir tās lielākā priekšrocība, kas piedāvā nepārspējamu ražošanas un pārdošanas pārvaldību.

 • sversanas-sistema-millennium5-svari-iekravejam

  Kvalitatīva tehnikā iebūvējama svēršanas sistēma ražošanas pārraudzībai un optimālai kraušanai. VIENKĀRŠI LIETOJAMA, JAUDĪGA UN SERTIFICĒTA REGLAMENTĒTAJĀ METROLOĢIJĀ. Tās lietošanas vienkāršība to padara par labāko kravu apstrādē un iekraušanā.

  Kvalitatīva tehnikā iebūvējama svēršanas sistēma ražošanas pārraudzībai un optimālai kraušanai. Tās lietošanas vienkāršība to padara par labāko kravu apstrādē un iekraušanā.

 • printeris-vprint-svari-iekravejam

  MAZS UN ERGONOMISKS – iebūvējamais printeris ir izveidots tā, lai tā lietošana būtu efektīva, ērta un ergonomika. Drukāšana tiek veikta uz termo papīra ruļļa, kas ir efektīvs pie zemām temperatūrām un, laikam ejot, saglabā noturību. Termālās ātrgaitas drukāšanas printeris tiek uzstādīts zem ierīces, lai veidotu vienu ierīci, vai arī uzstādīs kā atsevišķa iekārta.