SVARI FRONTĀLAJAM IEKRĀVĒJAM

Neatkarīgi no pielietojuma vietas un autoparka izaicinājums ir vienāds: iegūt maksimālo vērtību no esošā aprīkojuma, izmantojot to visefektīvākajā veidā. Efektīvu lēmumu pieņemšanas atslēga ir pareizas informācijas pieejamība. Svari frontālajam iekrāvējam nodrošina vienkāršu veidu kā iegūt informāciju par iekraušanas procesu tieši tur, kur tas notiek – iekrāvējā.

Mūsdienu uzņēmumos, kur efektivitāte ir rentabilitātes atslēga, Jums ir ļoti svarīgi iegūt reāllaika kraušanas datus.

Savienojiet savus iekrāvēju svarus ar materiālu pārvaldības sistēmu, lai pārvērstu tos par biznesa vadības rīku. Materiālu pārvaldības sistēma ļauj apkopot kraušanas datus no svariem un nosūtīt darba uzdevumus uz tiem tiešsaistē. Droši un elektroniski iegūtu informāciju izmanto krājumu pārvaldībai, produktu izsekošanai un zemas efektivitātes identificēšanai Jūsu darbībā.

KĀ TAS DARBOJAS

1. SVĒRŠANAS SISTĒMAS VADĪBAS IERĪCE UZSTĀDĪTA IEKRĀVĒJĀ

svari-frontalajam-iekravejam-vei-helperx

Ierīce ir novietota salonā, lai nodrošinātu vislabāko tās displeja redzamību un vadāmību, izvēloties datus, kurus vēlaties ievadīt pirms iekraušanas uzsākšanas. Tās pagriežamais stiprinājums ļauj novietot ierīci tā, kā vēlaties.

2. SLODZES SENSORI, LAI NOTEIKTU PACELŠANAS SPIEDIENU

svari-frontalajam-iekravejam-sensor-R01824

Slodzes sensori ar speciālu veidgabalu palīdzību tiek ievietoti hidrauliskajās caurulēs, kas ved eļļu uz pacelšanas cilindriem, lai izmērītu spiedienu, kas rodas slodžu izmaiņu un kustības laikā. Sensora kabelis ir pievienots tieši vadības ierīcei, lai nodrošinātu perfektu aizsardzību pret ārējiem faktoriem. Sensoru aizsardzības pakāpe nodrošina darbību ekstrēmākajās temperatūrās un vides apstākļos. Kabeļu īpašības un aizsardzība ir izvēlēta darba videi, kurā ir eļļas vai sāls un tos nebojā.

3. SVĒRŠNAS POZĪCIJAS SENSORS

svari-frontalajam-iekravejam-sensor-R00361C

Šis sensors, kas uzstādīts uz iekrāvēja, ļauj parādīt svaru, kad strēle pacelšanas laikā nonāk tā darbības zonā. Tā aizsardzības pakāpe nodrošina darbību ekstrēmākajās temperatūrās un vides apstākļos. Kabeļu īpašības un aizsardzība ir izvēlēta darba videi, kurā ir eļļas vai sāls un tos nebojā.

4. KAUSA POZĪCIJAS SENSORS (verificētiem svariem)

svari-frontalajam-iekravejam-sensor-R00077F

Kontrolē, lai kauss svēršanas laikā vienmēr būtu aizvērts, tiek novērstas jebkādas cilvēka kļūdas iekraušanas laikā. Tā aizsardzības pakāpe nodrošina darbību ekstrēmākajās temperatūrās un vides apstākļos. Kabeļu īpašības un aizsardzība ir izvēlēta darba videi, kurā ir eļļas vai sāls un tos nebojā.

5. SLĪPUMA SENSORS (verificētiem svariem)

svari-frontalajam-iekravejam-sensor-R02674TLT

Sasvēršanās sensors tā mazajos gabarītos ļauj ierīcei nerādīt svaru, ja iekrāvējs pārsniedz iepriekš iestatīto slīpumu.

  • frontālā iekrāvēja svari vei helperX

    Kvalitatīvi frontālā iekrāvēja svari VEI HelperX ražošanas, pārkraušanas un pārdošanas pārvaldībai. VIENKĀRŠI LIETOJAMI, JAUDĪGI UN SERTIFICĒTI REGLAMENTĒTAJĀ METROLOĢIJĀ. Savienojamība ar MĀKOŅA datu apstrādes aplikāciju ir to lielākā priekšrocība, kas piedāvā nepārspējamu ražošanas un pārdošanas pārvaldību.

  • svari-frontalajam-iekravejam-millennium5

    Kvalitatīvi svari frontālajam iekrāvējam VEI Millennium5 ražošanas pārraudzībai un optimālai kraušanai. VIENKĀRŠI LIETOJAMA, JAUDĪGA UN SERTIFICĒTA REGLAMENTĒTAJĀ METROLOĢIJĀ. Tās lietošanas vienkāršība to padara par labāko kravu apstrādē un iekraušanā.

  • printeris-vprint-svari-iekravejam

    MAZS UN ERGONOMISKS – iebūvējamais printeris ir izveidots tā, lai tā lietošana būtu efektīva, ērta un ergonomika. Drukāšana tiek veikta uz termo papīra ruļļa, kas ir efektīvs pie zemām temperatūrām un, laikam ejot, saglabā noturību. Termālās ātrgaitas drukāšanas printeris tiek uzstādīts zem ierīces, lai veidotu vienu ierīci, vai arī uzstādīs kā atsevišķa iekārta.