• svari

  Svēršana un riepu spiediena un temperatūras kontrole komerctransportam, puspiekabēm, kravas automašīnām ar piekabēm, vienā ierīcē. Bluetooth pārraides modulis ļauj tieši un pastāvīgi kontrolēt iekrauto materiālu un transportlīdzekļa riepu stāvokli, izmantojot Android lietotni viedtālrunī vai planšetdatorā. Sistēma pārvalda vairākus digitālos sensorus, kas piemēroti visu veidu transportlīdzekļu balstiekārtām: pneimatiskām, hidrauliskām vai mehāniskām, tas nodrošina precīzu svara kontroli reāllaikā.

 • Sversanas-sistema-kravas-transportam-Trueload-svari

  Pārslodzes novēršana un svēršana kravas automašīnām un furgoniem. Uzticama svēršanas sistēma transportlīdzekļiem ar mehānisko un pneimatisko piekari. MODULĀRAS KONSTRUKCIJAS UN VIEGLI UZSTĀDĀMA, ideāls risinājums transportlīdzekļu svara kontrolei, novēršot pārslodzi.

 • sversanas-sistema-helperX-svari-iekravejam

  Kvalitatīvi tehnikā iebūvējami svari ražošanas, pārkraušanas un pārdošanas pārvaldībai. VIENKĀRŠI LIETOJAMA, JAUDĪGA UN SERTIFICĒTA REGLAMENTĒTAJĀ METROLOĢIJĀ. Savienojamība ar MĀKOŅA datu apstrādes aplikāciju ir tās lielākā priekšrocība, kas piedāvā nepārspējamu ražošanas un pārdošanas pārvaldību.

 • sversanas-sistema-millennium5-svari-iekravejam

  Kvalitatīva tehnikā iebūvējama svēršanas sistēma ražošanas pārraudzībai un optimālai kraušanai. VIENKĀRŠI LIETOJAMA, JAUDĪGA UN SERTIFICĒTA REGLAMENTĒTAJĀ METROLOĢIJĀ. Tās lietošanas vienkāršība to padara par labāko kravu apstrādē un iekraušanā.

  Kvalitatīva tehnikā iebūvējama svēršanas sistēma ražošanas pārraudzībai un optimālai kraušanai. Tās lietošanas vienkāršība to padara par labāko kravu apstrādē un iekraušanā.